• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Новини
 • Інформація для користувачів програми MyTestX!

Інформація для користувачів програми MyTestX!

2012-10-29

Тривалий час я користуюсь системою програм для створення і проведення комп'ютерного тестування MyTestX, але 27.10.2012 р. на мою електронну адресу надійшло повідомлення слідуючого змісту:

Інформація для користувачів програми!

Здрастуйте!

Ви отримали це повідомлення , оскільки реєстрували свою копію програми MyTestX для безкоштовного некомерційного використання.

До початку нового 2012 навчального року випущена нова розширена версія програми.

MyTestXPro - новітня розширена версія популярної програми комп'ютерного тестування знань MyTestX.

MyTestXPro - це система програм для створення і проведення комп'ютерного тестування, виставлення оцінки за вказаною в тесті шкалою, збору та аналізу результатів.

За допомогою програми MyTestXPro можлива організація та проведення тестування, іспитів в будь-яких освітніх установах (внз, коледжі, школи) як з метою виявити рівень знань з будь-яким навчальних дисциплін, так і з навчальними цілями. Підприємства та організації можуть здійснювати атестацію і сертифікацію своїх співробітників.

MyTestXPro - це всі переваги MyTestX + нові можливості!

Програма практично писалася заново. Природно, використовувалися напрацювання попередньої. Нова версія працює стабільніше, швидше, з'явилися нові можливості...

Поліпшений інтерфейс програми, робота з групами завдань стала зрозуміла і зручна. Змінено текстовий движок програми, тепер стало ще більше можливостей з форматування тексту. Покращена і перероблена робота з звітами, відсутні проблеми десятої версії програми. Додано новий тип завдань - заповнення пропусків, а вже існуючі покращені і стали зручнішими. Автономыне тести створюються прямо з Редактора тестів. Різні можливості експорту результатів. Автоматична роздача тестів і списку. І ще багато цікавого.

Навіть, якщо вас повністю задовольняє стара версія MyTestX 10.2, спробуйте в роботі нову MyTestXPro, перевірте нові можливості. Я думаю, вона вам сподобається.

У MyTestXPro вкладено все нове за минулий рік, але є ще багато планів. Подальший розвиток програми йде на основі MyTestXPro (версія 11.0), а 10-я версія більше не розвивається і не виправляється.

MyTestXPro є умовно-безкоштовною програмою поширюється за принципом "Спробуй перед тим, як купити"(shareware). Ви можете використовувати цю програму в ознайомлювальних цілях протягом випробувального періоду тривалістю 30 днів. Якщо ви хочете користуватися цією програмою і далі, то повинні придбати на неї ліцензію. Ціни на програму від 50 руб.

Офіційний сайт програми: http://mytest.klyaksa.net/
Сторінка завантаження програми: http://mytest.klyaksa.net/htm/download/index.htm
Вікі-довідка за програмою: http://mytest.klyaksa.net/wiki/MyTestXPro
Тема офіційної підтримки на сайті автора: http://www.klyaksa.net/forum/index.php?topic=262&mode_forum=posts
Замовлення ліцензій: http://allsoft.ru/software/education/e-tests/mytestxpro/

Зверніть увагу: MyTestX (версії 10.2) безкоштовна для некомерційного використання. Для комерційного застосування рекомендується придбати ліцензію на MyTestXPro.

Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi

 • Salih

  2013-09-08 12:55:43

  Heckuva good job. I sure apepacirte it....

 • Baby

  2013-09-07 17:38:41

  The abiilty to think like that is always a joy to behold...